Monday, April 9, 2012

دو نخست وزیر، یک تست برای رهبری ...؟


اما آزمون از رهبری برای نخست وزیر سینگ و زرداری رئیس جمهور در پیش روست، دکتر محمد MANZOOR علمAlam.


پس از حملات 26/11 در مومبای، در سال 2008 روابط هند و پاکستان بود یخ زده است.
یخ شروع به ذوب با پاکستان اعطا مورد علاقه اکثر ملت 

(MFN) وضعیت در هند، که به معنی افزایش قابل توجهی در تجارت دو جانبه است.

سفر رئیس جمهور عارف علی زرداری به dargah Ajmer خواجه Moinuddin Chishti به پیوندهای عمیق فرهنگی شبه قاره سهام، اوراق قرضه که نشکن نمادین است، اما نیاز به تقویت بیشتر می شود. این هم یک گام به جلو بعد از وضعیت MFN است.


حرکت به گرمی توسط مانموهان سینگ، نخست وزیر و دبیر کل کنگره راهول گاندی متقابلا در ناهار PM سازماندهی برای آنها شد.
گنجاندن بلاول بوتو زرداری در همراهان ریاست جمهوری از روی علاقه به یاد سرخ پوستان از بی نظیر بوتو 19 ساله همراه پدرش نخست وزیر ذوالفقار علی بوتو در اجلاس Shimla چهار دهه قبل با خانم ایندیرا گاندی.
هند و پاکستان اغلب پیدا کردن آن مشکل با یکدیگر زندگی می کنند، اما آنها همچنین می دانیم که آنها نمی توانند بدون یکدیگر زندگی می کنند. بسیار بین آنها مشترک است که آنها باید یاد بگیرند با تفاوت های خود زندگی می کنند، در نهایت وجود دارد. با امیدواری، فرایند یادگیری را آغاز کرده است.
نگه داشتن روح از لحظه ای در نظر، هند بیش از حد سخت موضوع سید حافظ را فشار دهید، در آنها ایالات متحده اعلام کرده است جایزه 10 میلیون دلار است.
در همان روح و معنا، پاکستان بیش از حد بود موضوع Samjhauta انفجار اکسپرس، که منجر به کشته شدن بسیاری از پاکستانی ها و مسلمانان هند را فشار دهید نیست.


اقدامات ایجاد روابط حسنه و تنش زدایی و اعتماد سازی برای هند و پاکستان همچنان نقش تاریخی خود در سارک و فراتر از بازی.


تا کنون، خیلی خوب. سخت تر کار را دوست دارد پیش به عنوان دیدار مانموهان سینگ، نخست وزیر پاکستان به دعوت رئیس جمهور زرداری است. مسائل مربوط به سخت تر مانند Siachen، سر نهر و مخوف "K" مسئله در جدول آمده است. مرزی با تروریسم خواهد بود که کمتر دلهره آور است.


بهترین مسیر برای تعمیق روابط و همکاری را تقویت خواهد شد، بدون گرفتن مسائلی که مخالف اجماع در این مرحله از تاریخ گرفتار. همکاری، تعارض نیست پاسخ 

است. گرم در

No comments:

Post a Comment